عضویت در باشگاه پژوهشگران - مشاوره پژوهشی و تحصیلی

19 Sep 2017 : 03:37 نظرات: 0 بازدیدها: 
bg.jpg
با عضویت در باشگاه پژوهشگران، شما به عضویت ویژه یا VIP در آمده و از خدماتی اختصاصی که صرفا برای شما طراحی شده اند، استفاده می کنید. " باشگاه پژوهشگران خدمات جدیدی است که علاوه بر دسترسی به تمام ویدئو های آموزشی کلاس ها، شامل مشاوره های نامحدود به مدت یک سال می شود. این مشاوره ها هم مشاوره تحصیلی است و هم مشاوره های پژوهشی."
VIP5.jpg
VIP.jpg
 آیا تصمیم به ادامه تحصیل دارید؟ برای آزمون ها آماده می شوید و می خواهید برای تعیین رشته به شما کمک شده و یا رزومه تان تقویت شود؟ و ایا قصد خروج از کشور را دارید و تمایل دارید رزومه و CV حرفه ای و استاندارد تهیه کنید، یا پروپوزال پژوهشی بنویسید؟
شرایط پشتیبانی و مشاوره
(بدون ثبت نام در هیچیک از خدمات آموزشی و دوره ها)
چنانچه دوستان تمایل دارند دانش و تخصص خود و حتی تجربه های علمی خود را بالا ببرند، ما برای هر نوع سلیقه ای دوره داریم و با برگزاری کارگاه های هدفمند قصد داریم به تمام تحصیل کرده های ایرانی، انگیزه و اعتماد کافی بدهیم تا با احترام به وقت خود و ما، بصورت اصولی از ما خدمات دریافت کنند.
بنابراین مخالف ارائه مشاوره های پراکنده و از طریق شبکه های اجتماعی هستیم. اینگونه سوالات تخصصی و مشاوره ای که از طریق شبکه هایی مثل تلگرام صورت گیرد برای دوستان هیچگونه فایده ای ندارد زیرا که مقوله های تخصصی مثل سرطان یا نکته های پژوهشی مثل پروپوزال نویسی خیلی پیچیده تر از آن است که بتوان در یک یا دو جمله، نکات مفیدی را منتقل کرد.
بنابراین برای جلوگیری از اتلاف وقت شما و ما، تنها به پنج سوالی که بدون عضویت، پرسیده شوند پاسخ داده می شود. دوستان می توانند فقط از طریق تلگرام (کلیک کنید) حداکثر پنج سوال بپرسند و سپس تصمیم به ثبت نام در یکی از دوره های ما که در آکادمی علوم پایه پزشکی و یا آکادمی تخصصی سرطان ارائه شده اند نمایند، در غیر اینصورت باید در باشگاه پژوهشگران، با استفاده از لینک انتهای این صفحه، ثبت نام نمایند، تا بتوانند بصورت اختصاصی تر و حرفه ای تری با ما در تعامل باشند.
"این امر در جهت احترام به آینده و برنامه های شما دوست عزیز فرهیخته است."

خلاصه امکانات اعضای باشگاه پژوهشگران

 •  دسترسی کامل به تمام ویدئو ها، کارگاه ها و کلاس های دپارتمان آموزشی (ده ها ساعت ویدئو)، و شرکت در دوره ها و کارگاه های اختصاصی اعضای VIP {مهمترین این کلاس ها شامل دوره مبانی مقاله نویسی، پروپوزال نویسی، مبانی دراگ دیسکاوری، و دروس بیوشیمی و زیست شناسی سلولی و مولکولی می شود}
 •  دسترسی به بانک ویدئوها و کلاس های درس دانشگاه های مشهور دنیا مثل MIT، کالج سلطتنی لندن، و ... (صدها ساعت ویدئو) {مهمترین این دوره ها شامل دوره جامع بیوانفورماتیک ژنومی می شود که توسط دانشگاه های جان هاپکینز و تورونتو ارائه می شود}
 •  دسترسی به ویدئو های آموزش زبان انگلیسی و مشاوره در زمینه آزمون های آیلتس
 •  دسترسی به کتابخانه آنلاین شامل کتاب های ارزنده انتشاراتی همانند اسپرینگر و ...
 •  مشاوره در زمینه نوشتن پروپوزال پژوهشی و CV
 •  مشاوره در زمینه ادامه تحصیل در خارج از کشور و معرفی دانشگاه های مناسب و شرایط بورسیه
 • مشاوره در اخذ پذیرش از دانشگاه UPM در مالزی که رتبه جهانی 227 را داشته و در آسیا جزو 50 دانشگاه برتر است.
 • اگر برای نگارش مقاله حاصل از پایان نامه خود نیاز به مشاوره و ویرایش دارید، می توانید عضو این باشگاه شوید.
 

 مراحل عضویت در باشگاه پژوهشگران - سرویس VIP 

 •  در باشگاه پژوهشگران ثبت نام کنید.
 •  هنگام ثبت نام (با استفاده از لینک زیر)، سیستم شما را به درگاه پرداخت متصل کرده تا مبلغ حق عضویت یک ساله را پرداخت نمایید.
حق عضویت: 690 هزار تومان

 • پس از ورود به سیستم، تمام خدمات فوق به صورت واحد درسی ارائه شده است. برای انتخاب خدمات کتابخانه ای، ویدئویی و مشاوره ای، هیچ هزینه دیگری نیازی نیست بپردازید.
 •  دانشجویان حتما از Gmail به عنوان ایمیل خود استفاده کنند.

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده کابلی

دکتر پرهام جبارزاده کابلی

دارای مدرک دکترای تخصصی در پزشکی مولکولی از دانشگاه پوترای مالزی هستم و تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان و طراحی داروهای ضد سرطان هست. از طرف دیگر بیش از ده سال عضو هیات علمی وزارت علوم ایران بوده ام و سال ها دروس بیوشیمی و زیست شناسی سلولی و مولکولی را تدریس کرده ام. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی که با نام رسمی پرهام آکادمی در اتحادیه اروپا به ثبت رسیده است، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. اینجانب از هر نوع فکر و ایده نویی برای هر چه بهتر کردن سرویس ها و خدمات آموزشی و پژوهشی به فرهیختگان عزیز کشورم، استقبال می کنم.
مطالب من

0 نظرات

ورود سریع به سامانه ها

مشاوره مستقیم با ما

خوش آمدید!رمز عبور:
[ ]

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت